|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
l. pokoi | rok bud. | piętro |
2 900 PLN
(76,32 za m2)
|
38.00 m2 |
2 | 2022 | 6 /6 |
|
KRAKÓW , KRAKÓW-PODGÓRZE Jerozolimska
Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie przy ul. Jerozolimskiej, róg z ul. Wielicką, dzielnica Podgórze.
Lokal usytuowany na 6 i ostatnim...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
l. pokoi | rok bud. | piętro |
2 600 PLN
(65 za m2)
|
40.00 m2 |
2 | 1978 | 3 /4 |
|
KRAKÓW , MISTRZEJOWICE os. Złotego Wieku
Do wynajęcia mieszkanie położone na os. Złotego Wieku (Mistrzejowice)
Lokal usytuowany na III piętrze w IV piętrowym bloku (nie ma windy)
Powierzchnia...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
l. pokoi | rok bud. | piętro |
615 000 PLN
(16 184,21 za m2)
|
38.00 m2 |
1 | 1999 | 3 /4 |
|
KRAKÓW , PŁASZÓW Krzywda
Słoneczne mieszkanie położone przy ul. Krzywda, w pobliżu ulic Saska, Wodna, rejon Płaszów, dzielnica Pogórze.
Lokal znajduje się na...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
l. pokoi | rok bud. | piętro |
2 800 PLN
(46,67 za m2)
|
60.00 m2 |
2 | 1965 | 1 /3 |
|
KRAKÓW , KRAKÓW-KROWODRZA Juliusza Lea
Do wynajęcia przestronne mieszkanie - Krowodrza, ul. Lea / Gramatyka Krowodrza
Do wynajęcia komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60 m2,...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
1 680 000 PLN
(227,95 za m2)
|
7370.00 m2 |
budowlana |
|
RZESZOTARY Króla Władysława Jagiełły
Rzeszotary, gm. Świątniki Górne - działka 0,7370 Ha, w całości budowlana.
Nieruchomość znajduje się na południowym, lekko nachylonym stoku,...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
240 000 PLN
(160 za m2)
|
1500.00 m2 |
budowlana |
|
IZDEBNIK Młyńska
Działka budowlana położona w Izdebniku, gmina Lanckorona.
Położona na wzniesieniu, z dala od głównych dróg, otoczona lasem i dużą...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
160 000 PLN
(160 za m2)
|
1000.00 m2 |
budowlana |
|
IZDEBNIK Izdebnik
Działka budowlana położona w Izdebniku, gmina Lanckorona.
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rok bud. |
3 000 000 PLN
(3 000 za m2)
|
1000.00 m2 |
1998 |
|
MIECHÓW
Komercyjna nieruchomość w centrum Miechowa
Na sprzedaż nieruchomość komercyjna położona w ścisłym centrum Miechowa, przy skrzyżowaniu głównych...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
690 000 PLN
(299,22 za m2)
|
2306.00 m2 |
budowlana |
|
SZCZYGŁÓW Szczygłów
Oferta na wyłączność
Działka położona w miejscowości Szczygłów, gmina Biskupice.
Usytuowana jest przy drodze głównej, na której...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
3 500 000 PLN
(296,61 za m2)
|
11800.00 m2 |
budowlana |
|
KRAKÓW , WZGÓRZA KRZESŁAWICKIE Glinik
Na sprzedaż działka inwestycyjna położona przy ulicy Glinik, Wadów, dzielnica Wzgórza Krzesławickie.
Nieruchomość o powierzchni 1,18 Ha/...
|
|
 |
| cena (cena/m2) |
pow. |
rodzaj działki |
3 400 000 PLN
(492,54 za m2)
|
6903.00 m2 |
budowlana |
|
KRAKÓW , BIEŻANÓW-PROKOCIM Fryderyka Zolla
Działka położona na Wzgórzu Kaim, przy ul. Fryderyka Zolla, dzielnica Bieżanów - Prokocim.
Nieruchomość usytuowana jest w zacisznym...
|
|
|